Noteikumi un nosacījumi

Piegādes nosacījumi, preču pirkšana, apmaiņa un atgriešana.

1. Preces tiek piegādātas 2-10 dienu laikā no pasūtījuma dienas.

1.1. Uzņēmums garantē kvalitāti un garantē, ka uzņēmuma produktam nav trūkumu un tas atbilst visiem, produktam raksturīgiem, standartiem.

Uzņēmuma produktiem ir garantijas laiks – trīsdesmit (30) dienas, no dienas, kad prece tika apmaksāta. Tas neattiecās uz literatūru un reklāmas materiāliem.

1.2. Pircēji saņem atgriešanas garantiju. Trīsdesmit (30) dienu laikā, kas aprēķinātas no dienas, kad saņemts maksājums, pircējs var: (a) pieprasīt bojāta produkta apmaiņu uz analogisku produktu; vai (b) anulēt pirkumu, atgriežot preci un saņēmot visu samaksāto summu.

1.3. Prece nevar tikt atgiezta, ja ta bija izmantota un / vai ta ir bojāta, un / vai zaudējusi savu izskatu (mainīts produkta izskats, vai tā iepakojums, kas nepieciešams produkta pārbaudei, netiek uzskatīs par būtiskam izmaiņam produkta izskatā).

1.4. Pircējam preces jānogādā atpakaļ to sākotnējā un oriģinālajā iepakojumā. Ja produkts nav oriģinālajā iepakojumā, vai iepakojums ir bojāts un / vai iepakojumā esošās produkts netiek izmantots atbilstoši lietošanas instrukcijai, uzņēmumam ir tiesības atteikt preces atgriezšanu. Atgriežot preci, pircējam ir jāpievieno sākotnējo rēķinu, kas tika saņemts ar preci, un brīvā formā aizpildītu un parakstītu pieprasījumu par preču atgriešanu.